JOE´S GYM

Jak začít

Jak začít a co si vzít na svoji první lekci u nás

v PAPA JOE´S?

Chceš přijít na lekci?

Jako první nás kontaktuj – buď e-mailem, nebo telefonicky. Řekneme si pár základních věcí, aby byl tvůj start co nejjednodušší. Také tě nasměrujeme na registrační systém, kde si budeš moct vybrat lekci, která ti bude vyhovovat.

Co si vzít s sebou?

Sportovní oblečení a sportovní boty. Boty ideálně bez měkké a tlumicí podrážky, ale pokud jiné nemáš, nevadí, je to maličkost. Dále se bude určitě hodit ručník a pití, kterého máme dostatek i na prodej.
Je tu veškeré vybavení, které by mohlo být na lekci potřeba a rádi vše půjčíme.

Co nechat doma?

Obavy, předsudky, výmluvy a ego.
Zakládáme si na přátelské komunitě, kde jsou si všichni rovni, ať už úplní začátečníci, tak zkušení závodníci.
Provedeme tě celým tréninkem od začátku do konce, vše vysvětlíme, ukážeme a naučíme tak, aby si to užil úplně každý. Naše tréninky jsou totiž pro každého!

Jsou tréninky náročné?

Rádi říkáme, že trénink je náročný jen tak, jak náročný si ho každý člověk udělá. Zkušení trenéři ti každý cvik dokážou přizpůsobit tak, aby byl adekvátně náročný a hlavně bezpečný. Sám si určíš intenzitu, s jakou budeš cvičit.

 

Nemusíš být fit, abys mohl začít.

Musíš začít, abys byl fit!

BOJÍM SE, ŽE NEBUDU VĚDĚT, CO MÁM DĚLAT

To vůbec nemusíš, protože není důvod. Ať už narazíš na kteréhokoli trenéra, žádný z nich tě nenechá stát a koukat. Řekneš svoje jméno, podáš ruku a na oplátku dostaneš pozornost, instrukce, předvedení i korekce. A tak to bude i každou další lekci. Jen už bez toho představování se.

BOJÍM SE, ŽE BUDU MEZI OSTATNÍMI VYPADAT SLABĚ

Všichni, kdo budou na tréninku s tebou, byli jednou přesně na tvém místě. Smysl to dává – pokud by nezačali, nemohli by tu být. Měj na paměti, že podporující komunita je jednou z klíčových součástí crossu. Takže si připrav cvičky a už teď jsi vítán!

BOJÍM SE, ŽE SE ZRANÍM

Případné zranění samozřejmě nelze 100% vyloučit, to otevřeně přiznáváme. Ale pokud budeš dělat, co a jak máš a zároveň budeš respektovat doporučení trenéra, je riziko úrazu minimální.

BOJÍM SE, ŽE NEBUDU SCHOPEN DRŽET KROK

Jakmile timer začne z WOD ukusovat náročné vteřiny, budeš mít co dělat udržet krok se svým vlastním tepem i dechem. Věř nám, že toho víc než sebe vnímat nestihneš a stejně to budou mít i ostatní. Tohle je o tobě, o tvých možnostech, zdravotních omezeních nebo kondici. Jenom o tobě.

Josef Janeček

Mým hlavním cílem je naučit lidi správně se hýbat. Zapojit pohyb do jejich každodenního života a postarat se o to, aby se stal jejich přirozeností.

Božtěšická 130/19, Ústí nad Labem - Bukov 400 01

Papa Joe´s s.r.o.

IČO: 10861688
DIČ: CZ10861688